Академія навичок

Проект 6Академія навичок – соціальний проект, спрямований на розвиток практичний навичок учасників з метою розкриття талантів і подальшого працевлашування або ж відкриття власної справи. Проект реалізується через сайт і оффлайн активність, є безкоштовним.

Історія

Проект «Академія навичок» був створений 2013 року Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Українська студентська спілка» (одна з найбільших і найдавніших студентських організацій України, рік заснування – 1993).

Унікальність проекту знаходиться на стику онлайн освіти і побудови кар’єри. Його розробники проаналізували кращі онлайн освітні проекти, сайти з працевлаштування, вивчили світові тренди в цих сферах, додали своє бачення і створили ефективну систему роботи з молоддю і старшими поколіннями, реалізовану як соціальна мережа з високим рівнем залучення людей в постійний процес розвитку власних навичок у цікавих для них сферах.

Академія навичок — це соціальний ліфт, який дозволяє розкрити і реалізувати таланти кожного.

Завданнями проекту є:

— створити і розвивати ринок інтелектуального капіталу в Україні;

— створити можливості для появи потужного середнього класу, що стане фундаментом для сталого розвитку країни на принципах європейських цінностей;

— створити постійно діючу «фабрику талантів»;

— надати молодому поколінню українців знання та навички з фінансової грамотності, підприємництва, пошуку роботи.

Система пошуку на сайті проекту «Академія навичок» дозволяє роботодавцям за рейтингом  знайти людей за різними критеріями з їхніми даними (місце проживання, вік, стать, область інтересів, пізніше — навички). Відразу ж можна перейти в профіль людини, написати їй повідомлення. Система дозволяє також відстежувати розвиток окремих людей.

Використовуючи механізми, що дозволяють відстежити зацікавленість людей в тій чи іншій темі (підприємництво, екологія, фінанси, тощо), ми зможемо легко створити спільноти людей за інтересами та регіонах.

Також ця система дозволить частково вирішити проблеми працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (жителів східних регіонів, Криму). У роботодавців в пошуковій системі на сайті є фільтр, що допоможе налагодити пошук саме серед таких осіб.