Молодіжний інноваційний форум

2010 -2816 листопада 2011 року з 10:00 до 18:00 у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся Перший Молодіжний Інноваційний Форум, присвячений Міжнародному дню студента.

 Учасниками Форуму стали 300 молодих людей з активною життєвою позицією – студенти вищих навчальних закладів Києва та 14 областей України, яких об’єднує бажання вчитися і розвиватися, прагнення реалізовувати власні інноваційні проекти.

Форум – це унікальна платформа для діалогу студентів із представниками влади, бізнес-структур, фондів, а для очільників держави та міста, бізнесменів та меценатів – можливість побачити здібності студентів, дізнатися, що їм цікаво, і якими вони себе бачать у майбутньому. На форумі будуть представлені пропозиції студентства та молоді до Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

Форум проходив за підтримки: Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації, Європейської Бізнес Асоціації.

В рамках Форуму відбулося:

— Привітання Голови Державної служби молоді та спорту Р.Сафіулін, народного депутату України, голови Українського молодіжного форуму А.Пінчука, заступника голови КМДА Л.Новохатька.

— Презентація напрацювань студентської молоді до Стратегії розвитку м.Києва до 2025 року за такими напрямками: освіта, медицина, освіта, екологія, становлення і розвиток сім’ї та молоді, та ін.

— Нагородження переможців Конкурсу соціальних інноваційних проектів – виступи партнерів конкурсу:Фонд Олени Пінчук «АнтиСнід»;Фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України»;Благодійний Фонд Богдана Гаврилишина;Фонд Девіда Лінча;

— Виступи представників бізнес-компаній на тему «Інноваційні рішення в управлінні компаніями».