У Миколаєві та Одесі думають про ЗНО

10 та 12 липня 2010 року ВМГО «Українська Студентська Спілка» провела семінари «Зовнішнє незалежне оцінювання – вступ без хабаря!» у Миколаєві та Одесі у рамках інформаційна кампанія «Вступ без хабаря!». Захід було проведено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Учасниками були вчителі та молодіжні лідери.  Метою проведення семінару було донесення систематизованої та вичерпної інформації про зовнішнє незалежне оцінювання  (ЗНО) з ціллю її подальшої розповсюдження по районам. Учасники оволодіти методикою проведення семінарів, щоб мати змогу передати отримані знання на семінарах у школах та громадських організаціях, в яких працюють.

У результаті роботи було виявлено всі недоліки ЗНО та розроблено методи подолання проблемних ситуацій при запровадження та проведенні оцінювання. Загалом всі учасники позитивно ставлять до впровадження ЗНО.

Кожному вчителю було запропоновано провести подібний семінар для цього, учасники отримають необхідні матеріали для розповсюдження їх у своєму районі, які будуть корисними при проведенні районних семінарів.

Також під час семінарів відбулася презентація Всеукраїнського конкурсу «Твій шанс!» та всеукраїнської гарячої лінії з питань порушення прав абітурієнтів та студентів.

Завдяки роботі досвідчених тренерів та модераторів даний семінар став ефективним механізмом отримання найостанніших даних та знань щодо ЗНО.

Семінар у Миколаєві

025

Семінар в Одесі

024