У київській школі №211 відбувся відкритий урок щодо переваг ЗНО

2010 -415 жовтня 2010 року в приміщенні СШ № 211, що на Оболоні, Українська студентська спілка у рамках Інформаційної кампанії «Вступ без хабара!» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні провела відкритий урок для майбутніх абітурієнтів щодо переваг зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Урок було проведено з метою донесення інформації до учнів школи про ефективність ЗНО, зменшення корупції під час вступної кампанії в контексті необхідності подальшого системного впровадження ЗНО в Україні.

На відкритому уроці були присутні:

— начальник методичного відділу Київського регіонального центру оцінювання якості  освіти Галина Паньків;

— координатор проектів Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні Олександра Нідхем;

—  експерт Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні Сергій Решетов.

Своїм досвідом складання ЗНО поділилися студенти Деренюга Олег (депутат студентського парламенту України, м.Миколаїв) та Марія Крючок (студентка Національного університету «Києво-Могилянська академія», м.Київ).

Начальник методичного відділу Київського регіонального центру оцінювання якості  освіти Галина Паньків розповіла про зміни, які відбудуться у 2011 році, наголосила на тому, що нормативно-правова база стосовно ЗНО наразі перебуває на стадії розробки.  Також Галина Генріхівна закликала всіх школярів сумлінно навчатися, щоб скласти всі іспити на «відмінно».

Наприкінці відкритого уроку відбулася презентація відеоролику про ЗНО. (відеоролик створено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»)

Відеоролик можна переглянути тут: