Клуб успішної молоді

«Клуб успішної молоді» — це перша БЕЗКОШТОВНА програма навчання для молоді, яка буде існувати як короткостроковий формат бізнес-освіти, орієнтований на подальше працевлаштування, успішну адаптацію та ефективну діяльність її учасників в конкретних комерційних структурах чи організаціях.

Протягом двох місяців 30 кращих студентів останніх курсів та недавніх випускників київських ВНЗ візьмуть участь у тренінгах, майстер-класах, ділових іграх, квестах, спілкуватимуться з успішними бізнесменами за темами: лідерство та постановка мети, закони фінансового успіху, тайм-менеджмент, ефективне ведення переговорів, робота в команді, корпоративна культура, вміння презентувати себе і свою компанію тощо.

В результаті навчання кожний слухач  складе індивідуальний план розвитку,дізнається про специфіку бізнес-середовища, придбає необхідні знання для ефективної діяльності у великій компанії.

Концепція підготовки кадрів для майбутніх роботодавців включає ретельний триступеневий відбір учасників. Так, перший етап відбору включав конкурс анкет серед 570 аплікантів, потім проходження тестування за проективною методикою, тест Люшера, тест на коефіцієнт IQ і співбесіду. Організатори мають намір працевлаштувати найкращих слухачів, отже планують ще зробити проміжний зріз знань та фінальне тестування.

Програма реалізується в рамках проекту «Центр Майбутнього» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА, Спортивного Альянсу Молоді та Європейської Бізнес Асоціації.2010 -25