BUSINESS QUEST

Проект 2Любиш навчатися, граючи?

Шукаєш нових друзів та пригод?Знаєш, як проявити себе?

ТОДІ ЦЕЙ ПРОЕКТ ДЛЯ ТЕБЕ!

 «BUSINESS QUEST» – це спільний навчально-розважальний проект компанії REHAUта Соціального проекту «Центр Майбутнього: Золотий кадровий резерв» дляталановитих студентів

Що дасть проект тобі?

Нові знайомства та враження

10 незабутніх днів

Безліч інтелектуально-спортивних завдань

Можливість проявити свої здібності у вирішенні творчих бізнес завдань від компанії REHAU

Можливість отримати головний приз та заохочувальні подарунки

Входження до Золотого кадрового резерву нації

Проект складається з наступних етапів:

Реєстрація учасників (до 4 листопада 2012 року). Відбір заявок для участі у проекті (5 – 8 листопада 2012 року). Формування команд (9 листопада 2012 року). Інтелектуально-спортивна активність (12-18 листопада 2012 року). Вирішення командами творчих бізнес завдань (18-20 листопада 2012 року). Нагородження переможців (21 листопада 2012 року).

Реєстрація тут до 4 листопада 2012 р.

Участь у квесті БЕЗКОШТОВНА.

Відбір учасників (до 9 листопада 2012):- перевага надається студентам старших курсів будівельних, інженерних,технічних спеціальностей;- відбір учасників представниками компанії REHAU (5 команд з 5 навчальнихзакладів по 8-10 осіб в команді).

Проведення зустрічі з учасниками, формування команд (9 листопада):

Зустріч планується неформальна.

Формування команд, знайомство учасників, team-building.• Оголошення правил квесту.• Команди отримують стартові завдання.

І ЕТАП КВЕСТУ – Інтелектуально-спортивна активність (12-18 листопада):

Команди розгадують інтелектуальні завдання, при вирішенні яких стають зрозумілиминаступні дії (принцип квесту). Всі 5 команд розгадують одні й ті ж завдання. Кількістьзавдань – 8. Завдання комбінуються з он-лайн (пошук в інтернеті), та офф-лайнзавдань (пішохідні завдання в місті), містять в собі елементи фото-квесту, ілюстрованізавдання, аудіо-записи, тематичні відео-загадки. Всі завдання пов’язані із діяльністюкомпанії REHAU.

На цьому етапі вся активність команд фіксується у спеціальній програмі («система»),яка відслідковує успішність кожної команди, а у разі, якщо команда не впорається зокремим завданням, надає підказки, тощо.

Та команда, яка першою виконає завдання, має право обрати першою одне з 5запропонованих творчих бізнес завдань. Наступна команда – вже з 4-х, і т.д.

ІІ ЕТАП КВЕСТУ – Творчі завдання від компанії (18-20 листопада):

Отримавши творче бізнес завдання від компанії, команда має 3 дні на його розв’язок.Під час роботи над завданням кожній команді надається право задати 3 запитанняпредставникам компанії REHAU.Кожна команда повинна представити результат у вигляді презентації із 10 слайдів.

Обрання та нагородження переможців – (21 листопада)Команда представляє результати своєї роботи під час урочистого нагородженняпереможців в приміщенні Київської міської державної адміністрації 21 листопада 2012року.

Кожній команді надається 10 хвилин для презентації. Компетентне журі обираєпереможця.

До складу журі входитимуть представники компанії REHAU, представники ЦентруМайбутнього та представники Київської міської державної адміністрації. Оцінюваннявідбувається за 10 бальною системою (враховуючи результати першого та другогоетапів). Перемога дістається команді, яка набере більшу кількість балів. Команда-переможець отримує призи від компанії REHAU, сертифікати на участьу тренінгу «Ефективне працевлаштування», а команди учасниці отримуютьзаохочувальні призи.

Офіційним партнером проекту є компанія REHAU – лідер серед постачальниківсистем та рішень з полімерів у галузях будівництва, автомобілебудування та індустрії.Компанія була заснована 1948 року в Німеччині. На сьогоднішній день в REHAUпрацюють близько 15 000 співробітників у 170 містах світу на п’яти континентах.

www.rehau.uawww.facebook.com/rehaustudent

http://vkontakte.ru/rehaustudent

Партнером проведення є професійна квест-група, що гарантує якість і унікальністьпроведення квесту.

Проект фінансується за рахунок гранту Київської міської державної адміністрації(Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту) та компанією REHAU.

Контактні особи:Богуслав Марія, координатор Центру Майбутнього в Україні. Тел. (050) 387 80 26, (063) 0456 476e-mail: urban.boguslav[at]gmail.com. Доброва Ірина, провідний спеціаліст з навчання та розвитку персоналу ТОВ «Рехау». Тел.: +38044 467 77 38e-mail: Iryna.Dobrova@rehau.com