Другий Молодіжний інноваційний форум

2010 -1024 жовтня 2012 року з 14:00 до 22:00 у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся Другий Молодіжний Інноваційний Форум.

Учасниками Форуму стали 300 молодих людей з активною життєвою позицією – студенти вищих навчальних закладів Києва та областей України, молоді вчені та бізнесмени, яких об’єднує бажання вчитися і розвиватися, прагнення реалізовувати інноваційні проекти, працювати у великих компаніях або відкрити власний бізнес.

Протягом Форуму учасники змогли поспілкуватися з представниками понад  20 найпотужніших національних та міжнародних компаній, таких як Євопейська Бізнес Асоціація, WorldStaff, KPMG, ErnstandYoung, МТС, REHAU, Ашан- Україна, Приват-Банк, AdvanterGroup, Української вищої школи бізнесу, представниками державних структур, офіційної делегації з Москви, перейняти досвід від відомих бізнес-тренерів, мали змогу презентувати свої інноваційні ідеї, знайти партнерів та нових друзів.

Студентів привітав Сергій Глущенко, Перший заступник голови Державної служби молоді та спорту України, керівники структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації, а також представники успішних бізнес-компаній.

Захід організовано ВМГО «Українська Студентська Спілка» за фінансової підтримки Державної служби молоді та спорту України в рамках соціального проекту «Центр Майбутнього: золотий кадровий резерв нації» www.futurecenter.in.ua,  метою якого є створення платформи для навчання, розвитку та працевлаштування талановитої молоді. Центр Майбутнього формує та розвиває ринок інтелектуального капіталу України шляхом об’єднання зусиль державної влади, бізнесу та громадського сектору.

Молодіжний інноваційний форум – це  одна з найоптимальніших форм, майданчик для діалогу студентів із представниками влади, бізнес-структур, фондів, а для  очільників держави та міста, бізнесменів та меценатів – можливість побачити здібності студентів, дізнатися, що їм цікаво, і якими вони себе бачать у майбутньому.

Цього року Центр Майбутнього став ініціатором створення Золотого кадрового резерву нації – того, без чого не може формуватися ні одна цивілізована країна – інтелектуального капіталу! І саме на Другому молодіжному інноваційному форумі була вперше презентована подальша діяльність Золотого кадрового резерву. Організатори спробували ґрунтовно відповісти на таке актуальне наразі запитання  – «Чи існує майбутнє у інтелектуального капіталу України?».

Нагадуємо, що аналогічний минулорічний форум пройшов 16 листопада 2011 року до Дня Студентів та також об’єднав 300 студентів з 16 областей України в колонній залі Київської міської державної адміністрації. Форум був присвячений обговоренню Стратегії розвитку міста Києва 2012 року, підведенню підсумків Конкурсу соціальних інноваційних проектів, та також містив в собі тренінг-сесію від компаній: Майкрософт, Київстар, Фаст-форвард, ТерраСофт, Единбурзької бізнес-школи.